Sprzedaż auta - gdzie się ogłaszać


Jak sprzedać samochód? 

Wszystkim osobom, które myślą o sprzedaży auta zależy albo na szybkim sprzedaniu oraz na uzyskaniu atrakcyjnej ceny. W związku z tym warto skorzystać z kilku mediów, aby jak największa liczba osób zainteresowanych dowiedziała się o naszym ogłoszeniu moto.

  • Portale ogłoszeniowe

W serwisie niekrecone.pl możesz opublikować ogłoszenie za darmo, do którego możesz dodać nieograniczoną liczbę zdjęć. Oferty, które zawierają dużą liczbę informacji łącznie z numerem nadwozia VIN otrzymują wyróżniający je status NIEKRĘCONE - i takie ogłoszenia najcześciej są wyświetlane. Dodatkowym warunkiem, aby ogłoszenie otrzymało taki status jest wyrażenie przez właściciela zgody na podpisanie umowy kupna sprzedaży zawierającej wszystkie informacje z ogłoszenia. W celu zwiększenia liczby osób, które obejrzą dane ogłoszenie możemy je wypromować, aby wyróżniało się na tle innych.

  • Oferta sprzedaży na aucie

Dodałeś już ogłoszenie w portalu niekrecone.pl, teraz otwórz maila jakiego otrzymałeś i pobierz ofertę sprzedaży swojego auta w formacie pdf i przyklej go na szybę. Oferta ta ma format A4, podczas pobieranie będziesz mógł zaznaczyć jakie informacje mają być widoczne na ofercie. Na ofercie będzie się znajdował kod QR, który po zeskanowaniu otworzy stronę z Twoim ogłoszeniem, dzięki temu zainteresowany będzie miał od razu wszystkie informacje na temat Twojego pojazdu. 

  • Fora samochodowe

Sprawdź czy w okolicy nie działają jakieś fora samochodowe, najlepiej sprofilowane na konkretną markę. Do takich grup należą miłośnicy motoryzacji, którzy często dzielą się informacjami na temat poszukiwanych albo sprzedawanych samochodów. Wklej link do swojego ogłoszenia na forum co pozwoli zainteresowanym na zapoznanie się z treścią oraz zdjęciami.

  • Komis samochodowy

Jeśli nie masz czasu na pokazywanie samochodu zainteresowanym możesz oddać samochód do komisu i nie martwić się sprzedażą. Takie rozwiązanie ma jednak wady, do których należy niższa cena jaką uzyskasz.

  • Media społecznościowe

Podziel się swoim ogłoszeniem ze swoimi znajomymi. Poproś ich, aby wkleili link do Twojego ogłoszenia na swoich profilach, aby jak największa ilość osób zobaczyła Twoje ogłoszenie. 

Sprzedaż auta - obowiązki po sprzedaży


Co to jest ogłoszenie Niekręcone ?


Skuteczny opis samochodu w ogłoszeniu


Sprzedaję auto - jak rozmawiać z kupującymi


Sprzedaż auta - spotkanie z klientem