Ogłoszenia motoryzacyjne - jak znaleźć odpowiednie


Jak korzystać z wyszukiwarki ogłoszeń motoryzacyjnych na portalu niekrecone.pl?

Portal niekrecone.pl zawiera kilka rodzajów edytowalnych wyszukiwarek z myślą o wszystkich osobach, które szukają samochodu używanego. Po otrzymaniu wyników wyszukiwania w panelu po lewej stronie są widoczne parametry, które możemy edytować bez ograniczeń. Wyszukiwarka została zaprojektowana z myślę o osobach, które:

  • Nie wiedzą jakiego auta potrzebują

Możesz zacząć od określenia PARAMETRÓW SPRZEDAŻY takich jak cena, przebieg, rocznik i lokalizacja samochodów, aby nie oglądać wyników wyszukiwania, które Cię nie interesują.

 

Następnie przejdź to panelu RODZAJ POJAZDU, gdzie możesz wybrać spośród aut rodzinnych, miejskich, sportowych, luksusowych, dostosować samemu albo wybrać wszystkie i przejść do określania szczegółowych parametrów.

 

Wybierając samochody miejskie automatycznie zostaną wybrane parametry dla tych kategorii takie jak typ nadwozia, rodzaj napędu, liczba drzwi, rodzaj paliwa i skrzyni biegów, a także pojemność skokowa i moc silnika. Każdy z tych parametrów możesz w dowolnej chwili edytować, aby wyniki były w pełni dostosowane do twoich oczekiwań. Wybierając opcję dostosuj sam możesz wybrać spośród wszystkich wspomnianych kategorii.

 

Jeśli nie masz sprecyzowane ile drzwi albo jaki rodzaj skrzyni biegów będzie dla ciebie optymalny możesz nie wybierać odpowiedzi. Przy tak ustawionych parametrach ogłoszeń zobaczysz wiele modeli, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Jeśli chciałbyś zawęzić wyszukiwania zobacz poniżej jak możesz to zrobić.

  • Mają upatrzone kilka modeli aut

Jeśli zdecydowałeś się na kilka modeli spośród których wybierzesz auto, które kupisz proponujemy następujące rozwiązanie, aby ograniczyć ilość czasu poświęconą na wyszukiwanie.

 

Na samej górze strony możesz wpisać model lub markę kliknąć szukaj i wszystkie auta spełniające Twoje kryterium zostaną wyświetlone. W przypadku jeśli szukasz kilku model możesz przejść do panelu wyszukiwania - kliknąć OKREŚL WIĘCEJ PARAMETRÓW i przejść do panelu WSKAŻ MODELE i tam wybrać kilka marek i modeli aut, które Cię interesują. Jeśli chciałbyś przefiltrować ogłoszenia uwzględniając więcej parametrów przeczytaj poniżej jak to zrobić.

  • Wiedzą jakie kryteria musi spełniać auto, które kupią (np. szyberdach)

Jeśli wiesz, jakie wyposażenie albo inne parametry ma posiadać twoje auto kliknij OKREŚL WIĘCEJ PARAMETRÓW. Tam możesz wybrać jedną lub więcej opcji z panelu OPCJE WYPOSAŻENIA albo z DODATKOWYCH PARAMETRÓW w celu zawężenie wyników wyszukiwania. W przypadku gdy szukasz auta rodzinnego albo luksusowego wystarczy, że dodasz tą opcję w panelu RODZAJE POJAZDÓW i po naciśnięciu szukaj otrzymasz wskazane przez Ciebie pojazdy.

 

Życzymy skutecznych poszukiwań. Zespół niekrecone.pl

Co to jest ogłoszenie Niekręcone ?


Zanim kupisz sprawdź numer VIN !


Jakie pytanie zadać w autokomisie?


Jak ustalić stan techniczny samochodu używanego?


Kupię samochód -budżet