Co to jest ogłoszenie Niekręcone ?

Z przeprowadzonych badań wynika, że 94% osób, które zataja wady samochodu nie zdecydują się na wystawienie NIEKRĘCONEGO OGŁOSZENIA, dlatego są one przez nas polecane.


Autogiełda niekrecone.pl wspiera uczciwość w obrocie samochodami używanymi i nowymi w Polsce. Portal zawiera ogłoszenia ze statusem NIEKRĘCONE OGŁOSZENIE, które są przez nas polecane jako najatrakcyjniejsze. Wszystkie oferty, które posiadają taki status spełniają następujące wymagania:

 

Jakość ogłoszenia motoryzacyjnego

 

Zawierają minimum 75% informacji o jakie zostali zapytani właściciele aut. Ilość informacji jakie zawiera ogłoszenie sprzedaży samochodu istotnie wpływa na jego jakość, dlatego takie oferty są promowane.

 

Zdjęcia samochodu

 

Ogłoszenie zawiera przynajmniej 10 zdjęć samochodu, który jest przedmiotem sprzedaży. Bez dobrej dokumentacji zdjęciowej samochodu nie ma mowy o wysokiej jakości ogłoszenia.

Numer nadwozia VIN

 

W ogłoszeniu znajduje się ogólnodostępny numer nadwozia VIN. Po tym numerze można sprawdzić czy auto uczestniczyło w wypadkach, kolizjach, jakie miało przebiegi w trakcie użytkowania oraz czy nie jest kradzione. Numer ten jest dostępny w dowodzie rejestracyjnym oraz w kilku miejscach na samochodzie, dlatego nie ma racjonalnego powodu, aby go nie podać w ogłoszeniu moto. Tym bardziej, że podanie numeru nadwozia może zwiększyć cenę sprzedaży auta na czym powinno zależeć właścicielom.

 

Umowa kupna sprzedaży samochodu używanego

 

Właściciel zgodził się podpisać umowę kupna sprzedaży, która zawiera wszystkie informacje zawarte w umowie. Często zdarza się, że w ogłoszeniu jest wiele informacji, a na umowie kupna sprzedaży są tylko podstawowe dane. W przypadku oszustwa, które nie zostało wykryte przed transakcją dochodzenie swoich praw w przypadku posiadania umowy, która zawiera podstawowe informacje jest bardzo trudne. Informacje, które są zawarte w ogłoszeniu są dla osoby kupującej wiążące, dlatego nie ma powodu, aby pomijać je na umowie. Jeśli osobie kupującej brakuje pewnych informacji w ogłoszeniu może się skontaktować ze sprzedającym i poprosić, aby uzupełniła informacje w ogłoszeniu. Należy zaznaczyć, że transakcje będzie zakończona podpisaniem umowy kupna sprzedaży zawierającej wszystkie szczegóły. Jeśli właściciel nie będzie miał nic przeciwko warto na poważnie zainteresować się takim samochodem.

Wycena samochodu


Jakie auto kupić?


Sprzedaż auta - zdjęcia w ogłoszeniu


Sprzedaż auta - negocjacje


Kupię samochód -budżet