Dlaczego jesteśmy lepsi?


Bezpieczeństwo

Powodem dla którego powstał portal Niekręcone jest fakt, iż na rynku polskim nie było miejsca, które promowało uczciwość w obrocie używanymi samochodami. Portal ma na celu ograniczyć nadużycia związane z przebiegiem samochodu, wypadkowością, stanem technicznym, podrobionymi książkami serwisowymi, zatopionymi samochodami w wyniku powodzi itd.

Statystyki stłuczek/ wypadków nie odzwierciedlają ilości ogłoszeń po takich kolizjach w portalach ogłoszeniowych. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że część aut jest oddawanych do kasacji wiele ogłoszeń mija się z prawdą. Tym bardziej, że po transakcji nowy właściciel ma niewielkie możliwości dochodzenia swoich praw. Niekrecone stawiają na bezpieczeństwo, dlatego portal promuje ogłoszenia, które zostały wypełnione w całości. Dodatkowo portal promuje ogłoszenia właścicieli, którzy zgodzą się podpisać umowę kupna sprzedaży, która zawiera wszystkie informacje z ogłoszenia. I takie ogłoszenia są promowane przez niekrecone.pl. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym autem, którego właściciel nie zgodził się podpisać umowy ze wszystkimi informacjami zalecamy skontaktowanie się ze sprzedającym i poproszenie go o to. Jeśli odmówi zalecamy dodatkową czujność.

Uczciwość

Portal nie jest nastawiony na ilość ogłoszeń, ale na ich jakość oraz autentyczność. Im bardziej szczegółowe ogłoszenie tym częściej jest pokazywane kupującym. 

Historia stłuczek, wypadków jest bardzo płynna. Nie ma jednoznacznej definicji "stłuczki" itd. Podczas dodawania ogłoszenia sprzedający zaznacza czy auto ma taką historię, ale w przypadku wielu właścicieli ustalenie faktów jest trudne. 

Jeśli sprzedający zaznaczy, że auto miało stłuczkę wyświetla się kolejne pytanie jaka była różnica prędkości podczas uderzenia. Stłuczką jest wjechanie w płot z prędkością 20 km/h jak również czołowe zderzenie z ciężarówką przy różnicy prędkości 80 km/h. W polskim prawie w kolizja, w której nikt nie zginął to stłuczka. Wypadkiem staje się kolizja, która poniosła za sobą ofiarę śmiertelną.

Innowacyjność

 

Autogiełda Niekręcone wprowadziła wiele rozwiązań, aby w maksymalny sposób promować uczciwych sprzedawców, a kupującym maksymalnie często pokazywać najlepsze ogłoszenia. Portal jest dobrym miejscem na sprzedaż samochodów powypadkowych, z dużym przebiegiem, zatopionych w wyniku powodzi oraz z każdą inną cechą wpływających na obniżenie ich kondycji pod warunkiem, że zostanie to jasno opisane. Celem jest świadomość kupującego na jakie auto się decyduje. 

Samochody osobowe


Od kogo warto kupić samochód?


Jakie auto kupić?


Jak sprawdzić samochód przed podróżą?


Kupię samochód -budżet